
Індикатор металевий ENERGIO TY22A 22мм 220В AC зелений IP67
204 ₴
- Готово до відправки
- Код: ENR-TY22AG
+380 (67) 314-40-99
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначена для індикації стану електричних кіл. Застосовується в електрощитах, промисловому устаткуванні та на об'єктах енергопостачання. Може застосовуватись у несприятливих умовах, а також має антивандальні особливості.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 25 мм |
| Довжина, см | 27 |
| Матеріал | Метал |
| Монтажний отвір | Ø 22 мм |
| Номінальна напруга, Un | AC 220В |
| Стандарти та сертифікати | ДСТУ IEC 60947-5-1 |
| Ступінь захисту IP | IP67 |
| Колір | Зелений |
| Експлуатаційна температура | -25 до +55 °С |
Інформація для замовлення
- Ціна: 204 ₴


