
Наконечник втулковий ізольований ENERGIO TE 2х1мм2 10мм жовтий (100шт)
73 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: ENR-TE1010YL
+380 (67) 314-40-99
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначені для простого та швидкого віконця двох мідних проводів методом опресування в один. Опресовується тільки сам втулковий наконечник, ізоляція не стискається
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 2.3 мм |
| Діаметр внутрішній | 2 мм |
| Довжина гільзи | 10 мм |
| Довжина, см | 16.90 |
| Матеріал | Лужна мідь і полімер |
| Переріз проводу | 2х1.0 мм2 |
| Колір | Жовтий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 73 ₴