Призначений для тривалої роботи лікаря. Конструкція стільця передбачає наявність підставки під ноги, спинки, стілець встановлений на гумові колеса.
Габаритні розміри СВПС: 620*600*860 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота з урахуванням спинки | 860 мм |
| Гарантія | 12 |
| Глибина | 600 мм |
| Матеріал каркаса | метал |
| Оббивний матеріал | Вінілісшкіра |
| Особливості | Комплектація підніжкою, Наявність спинки, Обладнання коліщаток системою фіксації |
| Підіймальний механізм | Гвинтовий |
| Країна походження | Україна |
| Тип основи | Хрестовина з коліщатками |
| Ширина | 620 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 470 ₴
