Ростомір з електронною вагою РПВе-2000 призначений для вимірювання росту і ваги пацієнта в положенні стоячи. Поєднання двох процедур у медичних кабінетах дозволяє досягти економії місця та часу їх проведення та робить вибір даного ростоміра пріоритетним для кабінетів з обмеженим вільним простором.
Ростомір являє собою металевий каркас з встановленим на ньому майданчиком з ДСП, що відкидається, оббитого дерматином і рухомого рівня на вертикальній стійці. Під майданчик встановлюються ваги підлоги для вимірювання ваги пацієнта. Для їх використання достатньо підняти майданчик.
Ростомір РПВ-2000 може оснащуватися так само і механічними вагами (РПВ-2000), залежно від вибору клієнта.
Габаритні розміри РПВЕ-2000: 375*375*2100 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Тип ваг | Механічні |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 2170 мм |
| Гарантія | 12 |
| Довжина: | 400 |
| Максимальний діапазон вимірювання | 200 см |
| Найбільша межа зважування | 150 кг |
| Регулювання секцій | механічна |
| Тип | Ваги-зростомери |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 000 ₴

