Робот АЕРЕКС БІТ
Робот призначений для автоматичної стерилізації та дезінфекції в заданій зоні за допомогою УФлампу низького тиску для знищення бактерій та інших шкідливих мікроорганізмів, що запобігає перехресній інфекції в зонах підвищеного ризику.
Робот самостійно пересувається для стерилізації у заданій мітками зоні та підтримує автономне енергозабезпечення. Коли заряд батарей малий, він повертається для заряджання, забезпечуючи безперервну роботу. Робот має тачсенсори, що забезпечує його безпечну експлуатацію.
Роботи АЕРЕКС призначені для дезінфекції та стерилізації шляхом руйнування структури ДНК всіх мікроорганізмів, запобігаючи та зменшуючи поширення вірусів, бактерій та інших шкідливих мікроорганізмів у навколишньому середовищі.
Робот має два режими роботи: за допомогою циркуляції повітря та прямого випромінювання, яке підходить для різних умов та категорій приміщень. Робот підтримує автономне енергозабезпечення. Коли заряд батарей малий, він повертається для заряджання, забезпечуючи безперервну роботу
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| I категорії * | 250 |
| II категорія | 500 |
| III категорія | 1000 |
| IV категорія | 2000 |
| V категорія | 3000 |
| Висота | 1750 мм |
| Глибина | 600 мм |
| Кількість ламп TUV | 12 |
| Потужність | 600 |
| Потужність УФ випромінювання | 180 Вт |
| Потужність лампи | 36 Вт |
| Країна походження | Україна |
| Тип | Відкритий |
| Ширина | 500 мм |
| Ефективний ресурс роботи ламп | 9000 не менш ніж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 000 ₴
