Рециркулятор бактерицидний медичний Аерекс Стандарт 25 призначений для знезараження (кварцювання) повітря у приміщеннях від вірусів, бактерій, спор, грибів та інших мікроорганізмів шляхом примусової циркуляції повітря через зону опромінення бактерицидної лампи. Рециркулятори є ефективним протиепідемічним та профілактичним засобом. Дане обладнання експлуатується як у присутності, так і у відсутності людей, тварин і рослин.
Рециркулятор бактерицидний медичний Аерекс-стандарт 25 рекомендований для приміщень категорій II, III, IV, V, а також для I категорії приміщень у поєднанні з бактерицидними опромінювачами відкритого типу.
Рекомендований для використання у таких категоріях приміщень:
Рециркулятори мають виконання:
Застосування у транспортній сфері
Рециркулятори у вібростійкому виконанні можуть використовуватись на залізничному транспорті, громадському наземному транспорті, метрополітені. Дані рециркулятори комплектуються вбудованим блоком постійного струму.
Офіційним дистриб'ютором з продажу ультрафіолетових бактерицидних рециркуляторів Аерекс Стандарт 25, 2*25, 55, 2*55 на території України є ТОВ "ТОТАЛ КОРПОРЕЙШН".
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Користувальницькі характеристики | |
| I категорії * | 5 |
| II | 25 III категорий |
| IV | 50 V категорий |
| Вага брутто | 2.4 кг |
| Тип | Рециркулятор |
| Висота | 120 мм |
| Гарантія | 12 |
| Довжина: | 655 |
| Джерело УФ випромінювання | безозонова бактерицидна лампа |
| Кількість бактерицидних ламп | 1 шт. |
| Комплектація шнуром | Да |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 50 |
| Потужність УФ випромінювання | 5.97 Вт |
| Потужність лампи | 25 Вт |
| Напруга | ~220+-10% |
| Примітка | * для I категорії використовувати по черзі з відкритим опромінювачем! |
| Продуктивність | 105 м3/год |
| Спосіб встановлення | Настінний/стельовий |
| Країна походження | Україна |
| Сфера використання | медичні установи, торгові, офісні та навчальні приміщення, харчова промисловість, будинки, квартири, Fast-food, транспортні засоби та ін. |
| Тип встановлення | Стаціонарний |
| Ширина | 120 мм |
| Ефективний ресурс роботи ламп | 9000 не менш ніж |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 209 ₴









