Бактерицидна лампа OSRAM HNS 8W G5 (без озонової):
Ртутна газорозрядна лампа низького тиску із трубчастою скляною колбою. Виробляє короткохвильове ультрафіолетове випромінювання з піковим значенням на довжині хвилі 253,7 нм, що має бактерицидну дію. Утворення озону виключено завдяки використанню увіолевого скла в лампі, яке відфільтровує спектральну лінію з довжиною хвилі 185 нм. Внутрішнє захисне покриття забезпечує антибактеріальне випромінювання лампи на постійному рівні.
Області застосування бактерицидної лампи OSRAM HNS 8W G5:
- Знищення або дезактивація бактерій, мікробів та інших мікроорганізмів в умовах прямої дії ультрафіолетових променів лампи.
- Дезінфекція повітря, води та поверхонь у житлових, побутових приміщеннях, лікарнях, поліклініках, стоматологічних кабінетах, фармацевтичних підприємствах. підприємства харчової промисловості.
- Використовуються в низці фотохімічних процесів.
Технічні характеристики бактерицидної лампи OSRAM HNS 8W G5:
- Довжина хвилі ультрафіолетового випромінювання (Нм): 253,7
- Потужність лампи (Вт): 8
- Напруга лампи (В): 55
- Струм у лампі (А): 0,31
- Термін корисного використання (год): 9000
- Строк служби при 50% відмов EM: 9000
- Форма колби: T5
- Тип цоколя: G5
- Вага нетто (г): 50
- Діаметр колби (мм): 16
- Довжина без контактів (мм): 287
- Довжина з контактами (мм): 300
Виробник: Osram (Німеччина)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Osram |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 438 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Волна | 253.7 Нм |
| Гарантія | 12 |
| Діаметр | 16 мм |
| Випромінювання UV | 4 Вт |
| Потужність | 8 |
| Напруга | 55 |
| Номінальний струм | 0.33 |
| Основна сфера застосування | Дезінфекція |
| Робоче положення | s180 |
| Термін експлуатації | 9000 |
| Країна походження | Германия |
| Тип лампи | Ультрафіолетова (без озонова) |
| Форма колби | Т8 |
| Цоколь | G13 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 300 ₴
