
Кнопка ENERGIO XB2-BA3341 ПУСК біла зі стрілкою NO
64 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: ENR-XB2-BA3341
+380 (67) 314-40-99
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кнопка керування серії XB2 призначена для керування електротехнічними пристроями. Встановлюється в пультах, щитах керування та на корпусі пристрою.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 29 мм |
| Кількість контактів | Немає |
| Матеріал | Пластик/метал |
| Механічна зносостійкість (циклів) | 10^5 |
| Монтажний отвір | Ø 22 мм |
| Наявність підсвічування | — |
| Під'єднання | Под болт |
| Стандарти та сертифікати | ДСТУ IEC 60947-5-1 |
| Ступінь захисту IP | IP40 |
| Тип | Без фіксації |
| Колір | Білий зі стрілкою |
| Експлуатаційна температура | -5 до +60 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 ₴