Застосовуються для увімкнення або вимкнення ланцюгів керування, світлової та звукової сигналізації. Кнопки призначені для керування електромагнітними контакторами (пускачами), реле, магнітними пускачами та іншим електрообладнанням. Залежно від конструкції кнопки управління бувають з самоповерненням (контакти яких автоматично повертаються у вихідне положення), і з фіксацією (оснащені блокуванням механічного або електромагнітного типу).
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 29 мм |
| Кількість контактів | Немає |
| Матеріал | Пластик/метал |
| Механічна зносостійкість (циклів) | 10^5 |
| Монтажний отвір | Ø 22 мм |
| Наявність підсвічування | — |
| Під'єднання | Под болт |
| Стандарти та сертифікати | ДСТУ IEC 60947-5-1 |
| Ступінь захисту IP | IP40 |
| Тип | Без фіксації |
| Колір | Зелений |
| Експлуатаційна температура | -5 до +60 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 ₴





