Призначена для індикації стану електричних кіл. Застосовується в електрощитах, промисловому устаткуванні та на об'єктах енергопостачання. Може застосовуватись у несприятливих умовах, а також має антивандальні особливості.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр зовнішній | 25 мм |
| Довжина, см | 27 |
| Матеріал | Метал |
| Монтажний отвір | Ø 22 мм |
| Номінальна напруга, Un | AC 220В |
| Стандарти та сертифікати | ДСТУ IEC 60947-5-1 |
| Ступінь захисту IP | IP67 |
| Колір | Червоний |
| Експлуатаційна температура | -25 до +55 °С |
Інформація для замовлення
- Ціна: 204 ₴



