
Клемна колодка захищена ENERGIO ТС 60А 4 полюси
122 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 200 ₴
- Готово до відправки
- Код: ENR-TC-604
+380 (67) 314-40-99
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Призначені для підключення провідників у ланцюгах слаботочних, ланцюгах управління, сигналізації, освітлення напругою до 660В. Використовуються як більш надійна і зручна (гвинтові затискачі забезпечують можливість швидкого відключення та підключення провідників) альтернатива скруткам і спайкам. Дозволяють з'єднувати мідні провідники з алюмінієвими.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 32 |
| Довжина, см | 112 |
| Кількість полюсів | 4 |
| Максимальна робоча напруга | 600 В |
| Матеріал | Корпус — карболіт, кришка — полікарбонат, клеми — латунь, вкладка — ПВХ |
| Номінальний струм, In | 60А |
| Отвір під болт | М6 |
| Стандарти та сертифікати | ДСТУ IEC 60947-7-1 |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип | TC |
| Ширина клем | 11 мм |
| Ширина, см | 41 |
| Експлуатаційна температура | -40 до +65°C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 122 ₴