Призначені для підключення провідників у ланцюгах слаботочних, ланцюгах управління, сигналізації, освітлення напругою до 660В. Використовуються як більш надійна і зручна (гвинтові затискачі забезпечують можливість швидкого відключення та підключення провідників) альтернатива скруткам і спайкам. Дозволяють з'єднувати мідні провідники з алюмінієвими.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Energio |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота, см | 45 |
| Довжина, см | 135 |
| Кількість полюсів | 3 |
| Максимальна робоча напруга | 600 В |
| Матеріал | Корпус — карболіт, кришка — полікарбонат, клеми — латунь, вкладка — ПВХ |
| Номінальний струм, In | 200А |
| Отвір під болт | М8 |
| Стандарти та сертифікати | ДСТУ IEC 60947-7-1 |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип | TC |
| Ширина клем | 29 мм |
| Ширина, см | 71 |
| Експлуатаційна температура | -40 до +65°C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 360 ₴
