
Візок для роздачі їжі медичний, візок посилений для розвезення їжі в лікарні (для перевезення їжі) ТПП-У ТМ Заповіт
16 000 ₴
- Немає в наявності
- Код: СВ-1п-О
+380 (67) 314-40-99
Посилений візок ТПП-У служить для доставки їжі для пацієнтів з харчоблоку в відділення лікувальних установ. Візок розрахована на перевезення більш важких вантажів, ніж зазвичай і для цього оснащена парою коліс збільшеного діаметру для полегшення подолання перешкод і більшої стійкості. Інша пара коліс візка оснащена гальмом, все колеса прогумовані, мають м'який хід. Каркас візка виготовлений з металу, покритого порошковою фарбою. Переміщення візка здійснюється за допомогою зручної металевої ручки.
Варіанти виконання візка для розвезення їжі:
| Модифікація | Зображення |
|
ТПП |
![]() |
|
ТПП-У посилена |
![]() |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Заповіт |
| Країна виробник | Україна |
| Призначення | Для прийому їжі пацієнта |
| Тип | Медична візок |
| Тип опор | Колісні опори |
| Дренажні отвори | Немає |
| Матеріал виготовлення рами | Сталь |
| Матеріал виготовлення стільчика | Спінений поліетилен |
| Тип санітарного пристосування | Ступінь для ванни |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4 кг |
| Довжина | 39 мм |
| Ширина | 45 мм |
| Висота насадки на унітаз | 19 |
| Максимальна висота | 87 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Матеріал каркасу | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 16 000 ₴

